טיפולים קוסמטיים

תראי טוב, תרגישי נהדר, ותבני את הביטחון העצמי שלך!

עם טיפולים קוסמטיים ואסתטיים

יש פתגם שאומר שאם את נראית טוב, את גם מרגישה טוב. אם תמיד רצית לשפר את המראה אך דחית זאת לזמן המתאים, זוהי ההזדמנות שלך לבצע את השינויים שרצית. BU Clinics מעניקים לך גישה למגוון רחב של טיפולים אסתטיים בידי המנתחים הפלסטיים הטובים ביותר במרפאות האסתטיקה המתקדמות ביותר בעולם. בין אם תרצי הרמת חזה, הגדלת חזה, ניתוח אף, שאיבת שומן או טיפול אסתטי אחר, BU Clinics יגשים זאת בשבילך.

טיפולים ברמה בינלאומית

טיפולים ברמה בינלאומית

טיפולים קוסמטיים הם עסק יקר מאוד ברוב המדינות והביטוח הרפואי אינו מכסה את העלויות, וזו הסיבה שאנשים רבים לא מגשימים את שאיפתם. ל-BU Clinics יש כמה מהמרפאות הטובות והחדשניות ביותר בעולם העוסקות בתחום, והן בטוחות, מקצועיות וסבירות לגמרי מבחינת עלות. רבים מלקוחותינו טסו ליעדים אלה, עברו שם את הטיפולים או הניתוחים הפלסטיים, נהנו ממלון ברמה הכי גבוהה תמורת סכום קטן בהרבה מזה שהיו מוציאים אילו עברו את הטיפולים והניתוחים בארצות המוצא שלהם.

אם את כבר מוכנה לשנות את המראה שלך, תני ל-BU Clinics לעשות זאת בשבילך. אנחנו נארגן הכל ונעשה את כל הסידורים, החל מהייעוץ הראשוני, הזמנת הטיסות והמלון ואפילו סידורי נופש. חשבי על זה כעל חופשה שלאחריה תשובי הביתה כשאת נראית במיטבך ומרגישה בהתאם.

קבלי שקט נפשי עם BU Clinics

אם את כבר מוכנה לשנות את המראה שלך, תני ל-BU Clinics לעשות זאת בשבילך. אנחנו נארגן הכל ונעשה את כל הסידורים, החל מהייעוץ הראשוני, הזמנת הטיסות והמלון ואפילו סידורי נופש. חשבי על זה כעל חופשה שלאחריה תשובי הביתה כשאת נראית במיטבך ומרגישה בהתאם.

הרמת חזה והגדלת חזה

ניתוח הגדלת חזה, המכונה גם ניתוח שתלי חזה, הוא תהליך שכולל שני הליכים חשובים של עיצוב מחדש, הרמה והוספת נפח לשדיים. הרמת חזה היא עוד סוג של הליך לשיפור החזה אשר אינה כוללת שתלים. להרמת חזה יש ביקוש רב בשנים האחרונות.

חזה נפול או הבדלים בצורה

חזה נפול או שוני בצורה של שני השדיים יכול להיגרם כתוצאה מגיל, היריון, גנטיקה ושינויים במשקל הגוף. הרמת חזה או הגדלת חזה יוצרת מראה נאה ורענן.

אנחנו ב-BU Clinics נקשר אותך לרופאים הטובים ביותר במרפאות הטובות ביותר המתמחות בהגדלת חזה.

רופאים אלה מציעים מגוון הליכים הכוללים שתלים, הגדלה, הקטנה ועוד.
פעם ניתוח הגדלת חזה נחשב להליך יקר ומורכב ומחוץ להישג ידן של רוב הנשים. עם זאת, הטכנולוגיה המתקדמת והאפשרות לטוס לכל מקום בעולם לביצוע ניתוחים אלה נעשה עניין שגרתי בעלות מתקבלת על הדעת.

החזירי לעצמך את הביטחון, ואת המראה

אם את מוכנה להיראות מהממת ולהחזיר לעצמך את הביטחון, צרי קשר עתה עם BU Clinics. יועצות השירות המומחיות והמקצועיות שלנו ידאגו לכל הסידורים. הם יקבעו לך תור עם מנתח פלסטי מעולה, אשר יקבע את סוג הניתוח המתאים לדרישותייך. לאחר מכן נרכיב לך חבילה כוללת שתטפל בכל הסידורים למסע חלק וחופשי מדאגות.

צרי קשר עכשיו עם BU Clinics לגלות עוד

ניתוח אף

אם אינך מרוצה מצורת האף שלך, ניתוח אף יתקן זאת. ניתוח אף הוא הליך ניתוחי פלסטי המעצב מחדש את צורת האף, יכול לשפר את הנשימה ובמקרים רבים משיג את שתי המטרות גם יחד.

ישנם שני סוגים עיקריים של ניתוח אף.

סוג אחד הוא ניתוח לשחזור אף המתמקד בעיקר בתפקודו, בעיקר עקב מום מלידה או פציעה שנגרמה מחבלה. כדי לשפר את תפקוד האף והנשימה, יתכן שיהיה צורך לעצב מחדש. הסוג השני של ניתוח אף נקרא פיסול אף והוא קוסמטי בעיקרו, ומתמקד בשינוי המראה. ניתוח כזה משנה את הצורה והגודל של האף והנחיריים.

BU Clinics ישראל עושים את ההבדל בניתוחי אף

זה לא רק הבעיה שלך – מיליוני אנשים ברחבי העולם אינם מרוצים ממראה האף או תפקודו, אך העלות של ביצוע הניתוחים האלה במדינות מגוריהם מוציאים מכלל אפשרות את ביצוע הניתוחים, בעיקר כיוון שהביטוחים הרפואיים ברוב המקרים אינם מכסים עלויות של ניתוחים קוסמטיים.

כאן נכנסת לעניין BU Clinics. צוות הרופאים הפלסטיים הקשור ל-BU Clinics הם מומחים בפיסול אף ובניתוחי אף בכלל כהליך בטוח בעלות סבירה.

BU Clinics תארגן לך חבילה מותאמת אישית אשר תענה על כל צרכייך לניתוח אף.

צרי קשר עכשיו עם BU Clinics לגלות עוד

שאיבת שומן

שאיבת שומן היא סוג ניתוח להסרת עודפי שומן לא רצויים בשאיבה ממקום ספציפי בגוף. האזורים שמהם שואבים שומן בדרך כלל הם הירכיים, השוקיים, הבטן, הישבן, הצוואר ואפילו הזרועות.

לשאיבת שומן יש שתי מטרות עיקריות. המטרה הראשונה של ניתוח קוסמטי להסרת שומן הוא אסתטי: שינוי המראה, הצורה וקווי המתאר של הגוף או אזורים מסוימים בו. המטרה השנייה, הידועה פחות, היא למטרות רפואיות, למשל טיפול בצקת לימפתית.

שאיבת שומן

שאיבת שומן קוסמטית

בכל מה שקשור לשאיבת שומן קוסמטית, חשוב לציין קודם כל כי השאיבה אינה תחליף לירידה במשקל. עם זאת, בדיאטה בלבד ללא שאיבת שומן, גם לאחר ירידה ניכרת במשקל, אזורים מסויים בגוף עלולים להישאר כפי שהיו לפני הירידה במשקל. זוהי הסיבה ששאיבת שומן היא הפתרון הטוב ביותר לעיצוב הגוף.

BU Clinics עובדת עם מיטב רופאי העור והמנתחים הפלסטיים והקוסמטיים בעולם כדי לעזור למטופלים לעבור את שאיבת שומן באופן מיטבי.

אם את שוקלת לעבור שאיבת שומן, תני ל-BU Clinics לארגן לך חבילה מותאמת אישית בעלות סבירה מבחינתך. בכל הקשור לשאיבת שומן, BU Clinics תפעל למענך ותתמקד בטובתך.

צרי קשר עכשיו עם BU Clinics לגלות עוד

לקוחות משתפים בחוויה

גלה עוד אודות BU Clinics

מלא את הטופס ואחד מנציגי השירות הבקיאים והמקצועיים שלנו ייצור אתך קשר כדי לדעת עוד על רצונותיך, להשיב לשאלותיך ולתכנן אתך את חבילת הטיפול הייחודית שלך.

האם אתה מוכן להתחיל את תהליך ההתחדשות שלך?
מלא את הטופס הבא!