השתלות שיער

השבת שיער היא תהליך קל יותר ממה שאתה חושב...

השתלת שיער

ניתוח השתלת שיער הוא תהליך שבו שותלים שיער באזורים שנשר מהם שיער בקרקפת. בתהליך השתלת השיער לוקחים זקיקי שיער בריאים מהאזור התורם בקרקפת ושותלים אותם באזור שהשיער בו נשר.

נשירת שיער והתקרחות

כל אדם נוטה לנשירה ולהתדלדלות שיער, ללא קשר לגיל, אך אובדן שיער פוגע באנשים מסוימים יותר מאשר באחרים. גברים נוטים יותר להתקרחות, ובשפה הרפואית, המצב נקרא אלופציה אנדרוגנית גברית או התקרחות במתכונת גברית. עם זאת, התקרחות פוגעת גם בנשים.

פגוש את פרנק!

הסיבה הנפוצה ביותר לאיבוד שיער

הסיבה הנפוצה ביותר לנשירת שיער ולהתקרחות היא גנטית. עם זאת, קיימות סיבות רבות אחרות לכך. בעשורים האחרונים חלה עלייה בשיעור הגברים הלוקים בהתקרחות כתוצאה מגורמים שאינם גנטיים. נשירת שיער נגרמת גם כתוצאה מדחק (סטרס), בעיות בבלוטת התריס, תזונה לקויה, וגם תרופות מסוימות. בעוד שהטיפול בגורמים האלה, הפסקת הרגלים לקויים וצריכת תוספים יכולה לסייע רבות בטיפול להצמחת שיער ולמנוע איבוד שיער נוסף, בדרך כלל אין זה אפשרי להצמיח שיער באזורים הקירחים. כאן בא לעזרתנו הטיפול המהפכני והבטוח של השתלת שיער.

שיטת הFUE, חילוץ זקיקי שיער בשיטה מתקדמת ולא פולשנית

מה זה בדיוק ניתוח השתלת שיער בשיטת FUE?

השתלת שיער FUE (follicular unit extraction, או בעברית: חליצת זקיק שערה) היא התהליך המצליח ביותר להשתלת שיער. הליך זה מתבצע במשך כמה שעות בחדר הרופא. זהו הליך פשוט וישיר. הרופא וצוותו מגלחים את השיער מהאזור התורם הבריא ומוציאים זקיקי שיער בזה אחר זה. כמות זקיקי השיער שהם חולצים תלויה במספר זקיקי השיער הנחוצים לשיפור האזורים הקירחים. לאחר שזקיקי השיער הבריאים נקצרו, מרדימים את עור הקרקפת באזור המיועד להשתלה, ובאמצעות מחט מיוחדת מבצעים חתכים דקיקים בעור. לאחר מכן, שותלים את זקיקי השיער הבריאים באזורים הקירחים. האזורים התורמים מהם נלקחים הזקיקים מחלימים בתוך שבועות אחדים ללא כל סימן לצלקת. השתלת שיער FUE נמשכת בין שעות אחדות ליום.

החלמה מהשתלת שיער והתוצאות

לאחר השתלת שיער בהליך FUE, המטופל יחוש רגישות מסוימת בקרקפת למשך מספר ימים. אם יש צורך, הרופא ירשום תרופות נגד כאב, תרופות נוגדות דלקת ואנטיביוטיקה. יתכן שיהיה צורך בחבישת הראש למשך ימים אחדים לאחר ההשתלה. בדרך כלל, אפשר לשוב לעבודה בתוך כמה ימים.

יממה אחת לאחר ניתוח השתלת השיער תשוב למרפאה לחפיפת השיער הראשונה שלך ולבדיקת התוצאות וההתקדמות. במשך השבוע הקרוב ועד 10 ימים מהליך ההשתלה, תתבקש לחפוף שיער בשמפו רפואי במרשם. החפיפה בשמפו הרפואי היא מכרעת להצלחת הליך השתלת השיער. היא מסייעת למניעת היווצרות של גלד מסביב לזקיקי השיער ומפחיתה את הסיכון לאובדן הזקיקים. כמה זקיקים יאבדו בכל מקרה, וזה נורמלי וצפוי, עקב החבלה בעור. בתוך שישה חודשים, השיער החדש יצמח ויתחזק.

A doctor plan a hair transplant for a young patient

לקוחות משתפים בחוויה

השתלת שיער בטורקיה

האם ידעת שמרפאות השתלת השיער הטובות ביותר כיום נמצאות בטורקיה? תודות להצלחה היוצאת מן הכלל בתחום הטיפול בנשירת שיער בקרב גברים ונשים, טורקיה היא כיום המרכז המוביל בהשתלת שיער.

מנתחי השתלות שיער זוכי פרסים

רבים מרופאי השתלות השיער בטורקיה קנו לעצמם שם עולמי בזכות החדשנות והמקצועיות שלהם, אשר הביאה לכך שהשתלת השיער בטורקיה נעשתה נגישה ביותר מבחינת עלות. למעשה, ברוב המקרים, מטופלים המעוניינים בטיפולים אלה נוסעים לאיסטנבול, עוברים את תהליך השתלת השיער, נהנים מחופשה ומתיור – וכל זה במחיר נמוך מזה של השתלת שיער בארצות המוצא שלהם.

האם אתה מוכן לקבל את השיער שלך בחזרה לתמיד?

מלא את הטופס ואחד מנציגי השירות הבקיאים והמקצועיים שלנו ייצור אתך קשר כדי לדעת עוד על רצונותיך, להשיב לשאלותיך ולתכנן אתך את חבילת הטיפול הייחודית שלך.

האם אתה מוכן להתחיל את תהליך ההתחדשות שלך?
מלא את הטופס הבא!

השתלת שיער מוצלחת מאוד בשיטת הFUE
השתלת שיער מוצלחת מאוד בשיטת הFUE