השירותים שלנו

שירותי תיירות מרפא קוסמטית

הטיפול הקוסמטי שתמיד רצית נמצא בהישג יד. תן לBU Clinics ישראל להגשים את החלום שלך. נדאג לכל פרט ונתכנן חבילה מותאמת אישית במחיר שתוכל להרשות לעצמך.

שירותי תיירות מרפא קוסמטית

לא רק בישראל. אנשים בכל העולם רוצים לעבור טיפולים קוסמטיים, אך הזמינות והעלות במדינות שלהם מוציאות את האפשרות הזאת מכלל חשבון. תופעה זו גורמת לכך שאנשים רבים שמעוניינים בשיפור המראה מחפשים פתרונות במקומות אחרים, שמציעים אותם טיפולים במחיר מתקבל על הדעת.

BU Clinics היא סוכנות נסיעות עולמית מקיפה לתיירות מרפא. שנות הניסיון הרבות שלנו והידע הרב שצברנו בתחום הטיפולים הקוסמטיים הרפואיים עוזר לנו לסייע לאנשים מכל שדרות החברה ומרחבי עולם להגיע למרפאות ולרופאים הטובים ביותר לקבלת טיפולים קוסמטיים רפואיים במחיר הסביר ביותר.

צפה/י במסע של פרנק

צפה/י במסע של פרנק

גבר מחייך אחרי השתלת שיער מוצלחת

השתלות שיער

אנחנו ב-BU Clinics גאים בעבודתנו עם כמה ממכוני השתלות השיער בצמרת העולמית. לקוחותינו נהנים מהטכנולוגיה החדשנית ביותר והטיפולים המתקדמים ביותר בידי מומחים בעלי שם עולמי. השבת שיער שנשר אינה חלום אלא מציאות קיימת במחיר סביר.

אישה יפיפיה מחייכת אחרי טיפול שיניים מוצלח מסוג חיוך הוליוודי

טיפולי שיניים

BU Clinics מחויבת לעזור לך להגיע לחיוך ההוליוודי שתמיד השתוקקת לו. השגת חיוך מושלם היא לא תהליך מסובך שצריך לעלות הון. בפחות משבוע תחייך חיוך חדש שיפתח לך חיים חדשים.

שירות קונסיירז׳ ומלונאות מסופקים ע״י BU Clinics ישראל

שירות נסיעות וקונסיירז'

הרעיון המנחה את BU Clinics הוא לתת לך לעבור את תהליך ההתחדשות שלך בצורה חלקה בחבילה מותאמת אישית שתענה על כל צרכיך. נטפל בכל היבט של נסיעתך, כולל רופאים, טיסה, מלון ופינוקים.

אישה נהנית מטיפול פנים עם BU Clinics ישראל

טיפולים אסתטיים

נעניק לך גישה לטיפולים האסתטיים הטובים ביותר. המרפאות הרופאים המוסמכים שלנו נוקטים במיטב השיטות והטכנולוגיות להרמת והגדלת חזה, פיסול אף, שאיבת שומן וטיפולים אחרים.

לקוחות משתפים בחוויה

גלה עוד אודות BU Clinics

מלא/י את הטופס ואחד מנציגי השירות הבקיאים והמקצועיים שלנו ייצור אתך קשר כדי לדעת עוד על רצונותיך, להשיב לשאלותיך ולתכנן אתך את חבילת הטיפול הייחודית שלך.
האם את/ה מוכנ/ה להתחיל את תהליך ההתחדשות שלך?
מלא/י את הטופס הבא!

גבר בודק את קו השערות שלו
גבר בודק את קו השערות שלו