למה לבחור
ב BU Clinics ישראל

היראה/י במיטבך

אם יש תחום בחייך שחשוב לך להצטיין בו, זוהי בריאותך. קבלת הטיפול הרפואי הטוב ביותר האפשרי צריכה להיות בראש סדר העדיפויות, ואת זאת תוכל להשיג רק באמצעות נותני השירות הרפואי המקצועיים והמנוסים ביותר.

כבר מחייך תשעה חודשים אחרי השתלת שיער מאוד מוצלחת

שירות וטיפולים מעולים

BU Clinics מעמידה לרשותך את שירותי הבריאות הטובים ביותר. סוכנות הנסיעות העולמית שלנו לתיירות מרפא מאפשרת לנו לתת לך גישה לאנשי המקצוע הרפואי המוסמכים ביותר המיישמים שיטות מתקדמות וטכנולוגיה חדשנית. נסייע לך להגיע לרופא ולמרפאה מעולים מרשת נרחבת של רופאים ומרפאות ברחבי העולם, ונחסוך ממך מאמץ להגיע לטובים ביותר בצמרת העולמית.

סידור ההיבטים הלוגיסטיים של קבלת הטיפול היא אחד היתרונות החזקים שלנו. צוות המומחים המקצועיים של BU Clinics נמצא תמיד בהישג יד כדי לטפל בכל עניין: הטיסה, המלון, התורים לטיפול, ההערות, המתרגמים, הסיורים ופעולות הפנאי, והתורים למעקב לאחר הטיפול.

BU Clinics מתייחסת לכל צרכיך וכוללת אותם בחבילה מושלמת התפורה במיוחד בשבילך.

אנחנו מצליחים בזכות:

גבר צעיר מבסוט לאחר טיפול מוצלח
גרפיקה של BU Clinics

אודות BU Clinics

הביקוש הגובר לתיירות מרפא קוסמטית הוא הסיבה העיקרית להקמתה של חברת BU Clinics. הקידמה הרפואית והטכנולוגית היא חלק בלתי נפרד מחייינו המודרניים, ואנחנו מאמינים שכל אדם, מכל שדרות החברה, זכאי לרפואה קוסמטית ברמה גבוהה ובמחיר מתקבל על הדעת, בלי קשר לנסיבות הספציפיות של ארץ מגוריו. כחברה העוסקת בתחום שנים רבות, צברנו ידע בלתי אמצעי על הקושי הרב של אדם יחיד לארגן נסיעה למטרות טיפול קוסמטי.

לנוכח הקשיים בארגון מסע כזה, אנשים רבים מוותרים על שאיפתם לקבלת טיפול במדינה זרה בשל סימני השאלה הרבים והמאמץ הגדול הנדרש לנסיעה כזו.

BU Clinics מספקת מענה לכל צרכיך.

צוות אנשי המקצוע שלנו צבר שנים רבות של ניסיון וכל אחד מאנשי הצוות מחויב לכך שתגיע למרפאות ולרופאים בקידמת המקצוע ולכל השירותים האחרים שתזדקק להם.

גלה עוד אודות BU Clinics

מלא את הטופס ואחד מנציגי השירות הבקיאים והמקצועיים שלנו ייצור אתך קשר כדי לדעת עוד על רצונותיך, להשיב לשאלותיך ולתכנן אתך את חבילת הטיפול הייחודית שלך.

האם אתה מוכן להתחיל את תהליך ההתחדשות שלך?
מלא את הטופס הבא!

דוקטור השתלת שיער מחייך
דוקטור השתלת שיער מחייך