תהליך השתלת שיער בטורקיה

התהליך

התהליך ושירותי הקונסיירז'

סוף סוף הגעת להחלטה לבצע מהפך במראה ולקבל את הטיפול שתמיד שאפת לקבל. מה עכשיו? כאן אתה נכנס לתחום ש-BU Clinics מצטיינת בו! אנחנו הופכים את כל התהליך לקל יותר, פשוט יותר וזמין יותר מבחינת עלות. אנשי הצוות שלנו יבצעו את כל הסידורים, יקבעו את כל התורים במרפאות, יארגנו את שירותי הנסיעה וההסעות ועוד עניינים רבים.

פגוש את פרנק!

רופא צעיר מחזיק מסמכים

הטיפול ביותר ביותר – בשבילך

שלב 1 – הגשת בקשה

קודם כל, עליך להגיש לנו בקשה מסודרת בטופס בתחתית העמוד או בדף יצירת הקשר. כתוב לנו מהו הטיפול שאתה שוקל לעבור וודא שאתה מוסר לנו את פרטי הקשר המלאים והעדכניים שלך כדי שנוכל לחזור אליך.

שלב 2 – היועץ האישי שלך

ימונה לך יועץ אישי אשר יתקשר אליך כדי להבין מהם הצרכים שלך ויסביר מה אנחנו מציעים. לאחר מכן ישלח לך היועץ דוא"ל המפרט הכל ובקשה למידע נוסף ממך, בתוספת רשימה של מרפאות ורופאים המתאימים לך.

שלב 3 – בדיקה ראשונית

יהיה עליך להשיב לדוא"ל ולצרף מידע רלוונטי ותמונות של אזורי הטיפול. היועץ ישתמש במידע זה להתייעצות הראשונה שלו עם הרופאים המיועדים ויבנה לך חבילת שירותים התואמת את צרכיך ותקציבך.

שלב 4 – הצעה מותאמת אישית

נציג לך הצעה ראשונית, ואם יש צורך בכך, נארגן פגישת וידאו עם הרופא שלך כדי ששניכם תוכלו לשאול שאלות ענייניות ולהשיב עליהן.

שלב 5 – תשלום ומסלול מסע

הפרטים יושלמו, תבצע את התשלום, ונשלח אליך את מסלול המסע וכל הפרטים הנחוצים.

גלה עוד אודות BU Clinics

מלא את הטופס ואחד מנציגי השירות הבקיאים והמקצועיים שלנו ייצור אתך קשר כדי לדעת עוד על רצונותיך, להשיב לשאלותיך ולתכנן אתך את חבילת הטיפול הייחודית שלך.

האם אתה מוכן להתחיל את תהליך ההתחדשות שלך?
מלא את הטופס הבא!

נציגת שירות BU Clinics
נציגת שירות BU Clinics

מה סיכויי ההצלחה שלך?

קבל דו״ח אישי ומפורט הכולל המלצות מקצועיות מצוות הרופאים שלנו, בהתאם לנתוניך האישיים ולתמונות שתשלח לנו

צור קשר

דוקטור השתלת שיער מחייך
Skip to content