הדוקטורים שלנו

אנו עובדים אך ורק עם הרופאים הטובים ביותר באיסטנבול, טורקיה, כדי לוודא שתקבל/י את הטיפול המושלם עבורך

כל רופא ומרפאה שבחרנו לעבוד אתם נבחר בהתאם לסטנדרטים המחמירים ביותר שלנו. פירוש הדבר הוא שאלה הם האנשים המציעים את קו הטיפולים האסתטיים בטופ העולמי והם מוכרים ומוסמכים בכל העולם, זוכי פרסים, ומבוטחים באופן מלא.

50 ספקי שירותי רפואי הממנצחים
5 כוכבים בגוגל
5 כוכבים בפייסבוק
5 כוכבים בYelp
לוגו של חברת אסטתיקה

רשת מרפאות "אסטתיקה" (Estethica) באיסטנבול היא היעד לכל טיפול קוסמטי שאפשר להעלות על הדעת. מבוצעים בה השתלות שיער, טיפולי שיניים וכל הטיפולים הקוסמטיים האחרים. אסתטיקה היא למעשה בית חולים חדיש שמטרתו היא לספק את שירותי הרפואה האסתטית ברמה הגבוהה ביותר בהתאם לצרכיך והעדפותיך.

מרפאת אסטתיקה בטורקיה, איסנטבול
📍Yeni Sülün Sok. No:13 34330 3.Levent / İstanbul, Turkey 🇹🇷
דר יטקין באייר והצוות שלו
לוגו של ד״ר יטקין באייר

ד"ר יטקין באייר (Dr. Yetkin Bayer) זכה ב-2019 בפרס הצטיינות כמומחה הטוב ביותר באיסטנבול. הוא מוכר כאחד המנתחים המצליחים ביותר בטורקיה. ד"ר באייר עוסק במקצוע זה 26 שנה ויש לו אלפי לקוחות מרוצים שעברו מהפך בחייהם לאחר הטיפול אצלו.

לוגו של TransMed, הרופאים שלנו

רשת מרפאות טרנסמד (TransMed) היא היהלום בכתר בהשתלות שיער וטיפולים קוסמטיים אחרים. ד"ר מליקה קולהסי (Dr. Melike Külahçı) היא רופאה ידועה בעולם אשר זכתה בפרסים רבים, השתתפה בוועידות מקצועיות רבות והתפרסמה בתוכניות טלוויזיה. מרפאות טרנסמד מספקות שירותי רפואה ברמה הגבוהה ביותר.

הצוות של TransMed בכנס הISHRS באורלנדו 2005

לקוחות משתפים בחוויה

גלה עוד אודות BU Clinics

מלא את הטופס ואחד מנציגי השירות הבקיאים והמקצועיים שלנו ייצור אתך קשר כדי לדעת עוד על רצונותיך, להשיב לשאלותיך ולתכנן אתך את חבילת הטיפול הייחודית שלך.

האם אתה מוכן להתחיל את תהליך ההתחדשות שלך?
מלא את הטופס הבא!

ד״ר מאליקה בכנס הISHRS ב2011
ד״ר מאליקה בכנס הISHRS ב2011