ליותר משמונים וחמישה אחוזים מהגברים יש שיער דליל עד הגיעם לגיל חמישים. יותר מחמישים אחוזים מהנשים יחוו גם כמות ניכרת של נשירת שיער במהלך חייהן. מספר סוגים של ניתוחי השתלת שיער פותחו על מנת לעזור להצמיח מחדש שיער שאבד. השתלת יחידת זקיקים (FUT) והוצאת יחידת זקיקים (FUE) הן שתי הטכניקות הנפוצות ביותר. השתלת שיער בטורקיה DHI הינה שינוי של טכניקת FUE שנוצרה באמצעות חברת DHI Global Medical Group. ב- FUE, המנתח חותך באופן ידני תעלות בקרקפת בטרם השתלת זקיקי שיער. במהלך שיטת DHI, הרופא משתמש בכלי מיוחד בצורת עט שיכול לעשות את שניהם בו זמנית. תזרמו אתנו ופשוט תמשיכו לקרוא על – השתלת שיער בטורקיה DHI.

מי קהל היעד של השתלת שיער בטורקיה DHI?

אנשים עם התקרחות אנדרוגנית, שהיא הסוג השכיח ביותר של נשירת שיער, מהווים את קהל היעד הטוב ביותר לצלוח השתלת שיער בטורקיה DHI. מצב זה מכונה לרוב נשירת שיער גברית או נשית. המאפיינים הבאים הופכים אתכם גם לקהל יעד טוב להשתלת שיער שכזאת –
ציפיות – יש להניח שבני אדם עם ציפיות ריאליות יהיו מרוצים מהתוצאות שלהם.
גילאים – אנשים שמקבלים שתלי שיער צריכים להיות מעל גיל עשרים וחמש. נשירת שיער לפני גיל זה היא יותר בלתי צפויה.
צבע שיער – הבריות בעלות שיער בהיר או בעלות צבע שיער קרוב לגוון העור שלהן, מגיעות בדרך כלל לתוצאות הטובות ביותר.
קוטר שיער – בני אדם עם שיער עבה לרוב נהנים מתוצאות טובות יותר מאשר בני אדם עם שיער דק יותר. שיער עבה יותר נותן לכל זקיק שיער יותר כיסוי.
צפיפות שיער תורם – אנשים עם צפיפות שיער של פחות מארבעים זקיקים לסנטימטר רבוע באתר התורם שלהם נחשבים למועמדים גרועים להשתלת שיער.

השתלת שיער בטורקיה DHI

איך בדיוק פועלת השתלת שיער בטורקיה DHI?

השתלת שיער בטורקיה DHI הינה גרסה שונה של השתלת שיער FUE ועוקבת אחר הליך דומה. המנתח יסיר זקיקי שיער מחלק מהקרקפת, בדרך כלל מהחלק האחורי של ראשך, וישתיל אותם לאזורים מקריחים. זקיקי שיער אלו יצמחו בסופו של דבר שערות חדשות. והנה איך בדיוק פועלת השתלת שיער בטורקיה DHI – המנתח שלך יגלח את ראשך ויחיל הרדמה מקומית כדי להרדים אותו.
המנתח יחלץ זקיקי שיער מהחלק האחורי של הראש באמצעות כלי בעל קצה עדין.
זקיקי השיער יועמסו לתוך כלי בצורת עט ויושתלו בחלק המקריח של הקרקפת.
המנתח ימרח קרם אנטיביוטי וימרח תחבושת בכל האתרים.
השתלת שיער בטורקיה ההליך נמשך לרוב כשמונה שעות, אבל הזמן המדויק עשוי להשתנות בהתאם למספר זקיקי השיער המושתלים. זה יכול לקחת שנה עד שנה וחצי כדי לראות את התוצאות המלאות של ההליך.